Читати PDF

ДИРЕКТОРІЯ ЮФ

АНКЕТА 2021

Шановні пані та панове!

 

У грудні 2021 року буде оприлюднено результати дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України» — проєкту газети «Юридична практика».

 

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться вже в 25-й раз і містить низку рейтингів: крім «50 провідних юридичних фірм України» та «Бронзової ліги» за узагальнювальними показниками, визначаються найкращі юрфірми за прибутковістю, кількістю юристів, фінансовою ефективністю, рівнем визнання серед колег. Крім того, буде названо юрфірми — галузеві лідери та опубліковано інтерв'ю з провідними фахівцями практик.

 

 

Важливою частиною дослідження є детальне вивчення репутації юридичних фірм та оцінка якості їх роботи, насамперед у клієнтському середовищі. У зв'язку з цим просимо вказувати ваших потенційних рекомендувачів. Зазначеним особам може бути надіслано пропозиції прокоментувати досвід співпраці з вашої юридичною фірмою. З огляду на обмеженість строків проведення дослідження та необхідність обробки великої кількості даних відповідь на відповідний пункт анкети просимо надіслати до 10 жовтня.

 

Спеціальний додаток «50 провідних юридичних фірм України 2021 року» буде розповсюджено з усім тиражем газети «Юридична практика», доставлено головам правлінь найбільших українських банків, членам ЕВА, ІСС, СУП, юрисконсультам провідних компаній України.

 

Спецвипуск «50 провідних юридичних фірм України 2021 року» надасть вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні,  стане повноцінним гідом по ринку юридичних послуг для великого бізнесу!

АНКЕТА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

МЕТОДОЛОГІЯ